İYİ PARTİ BAYINDIR TEŞKİLATI SOLMAZ’A EMANET

Bayındır’da İYİ Parti Teşkilatı Necati Solmaz’a emanet edildi. Bayındırın sevilen ve güvenilir isimlerinden Necati Solmaz, İYİ Parti Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığına atandı. İl kongresi öncesinde yapılan bu atama Bayındır’da vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. Partili olsun yada olmasın tüm vatandaşlar, Solmaz’a güvenlerini belirterek sosyal medyadan hayırlı olması temennisinde bulundular.

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından yapılan resmi açıklamada “İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın’ın olurlarıyla Bayındır İlçe Başkanlığı’na Necati Solmaz beyefendi atanmıştır” denildi.

İYİ Parti Bayındır İlçe Başkanı Necati Solmaz ise gazetemize yaptığı açıklamada “Partimizin ilçe başkanı olmaktan dolayı onur duydum. Başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere Teşkilat Başkanımız Koray Ayın ve İl Başkanımız Hüsmen Kırkpınar’a bana duydukları güvenden dolayı teşekkür ederim. Partimin Bayındır’da en fazla oy oranına sahip olması için var gücümle çalışacağım” dedi.