Ova yolları tamamlanıyor

İlçede muhtarlarla toplantı aldığı zaman ‘Ova yolları’ şikayetiyle karşılaşan Kocaoğlu, düğmeye bastı. Dört bir yanda başlayan çalışmalar son olarak Çakırbeyli’yle devam etti

Geçtiğimiz ay İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Torbalı’da muhtarlar ile bir araya gelerek toplantıda buluşmuştu. Gerçekleşen toplantıda muhtarlar daha önce hazırladıkları istek ve taleplerini Kocaoğlu’na yazılı olarak bildirmişti. Birçok muhtar taleplerde ova yollarının yapılmasını istedi. Bunun üzerine Kocaoğlu, talimat verdi ve yolların yapılması için harekete geçildi. Geçtiğimiz aylarda başlayan çalışmalar kapsamında Çakırbeyli Mahallesi’nin ova yolları elden geçirilmeye başlandı. Arazilerine ulaşmakta zorluk çeken bölge halkı, 1 haftalık çalışmanın sonucunda çileden kurtulacak.

ÇİFTÇİLER RAHAT EDECEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Çakırbeyli Mahallesi’nde başlatılan çalışmanın kısa sürede tamamlanması adına 2 ekibin çalıştığını bildirildi. Çalışmalar tamamlandıktan sonra belirlenen bölgelerde aynı çalışma başlatılacak. Tamamen bittikten sonra çiftçiler artık ova yollarından daha rahat geçebilecek.

shares